Peeling chemiczny kwasem


Peelingi chemiczne pobudzają skórę do odnowy i regeneracji. Doskonale zwalczają defekty skóry i są jedną z najbardziej znanych i cenionych metod odmładzania.

Podczas zabiegu peeling chemiczny o odpowiednim stężeniu usuwa zewnętrzną warstwę komórek, inicjując procesy naprawcze zachodzące w skórze.

Stężenia kwasów

Inaczej działa kwas o stężeniu 15%, a inaczej ten, który jest 70-procentowy. Kwas o stężeniu 15% ma właściwości nawilżające, regenerujące i delikatnie złuszczające górne warstwy skóry. Kwas 35-procentowy działa tak jak 15-procentowy, ale powoduje mocniejsze złuszczenie. Peeling głęboki kwasem 70-procentowym daje efekt złuszczenia oraz pobudza skórę do odnowy. Działanie kwasu zależy od jego stężenia, pH, stanu skóry oraz czasu aplikacji. Kwas dobiera się do rodzaju i kondycji skóry.

Zalety zbiegu

Po zabiegu z użyciem peelingu chemicznego skóra staje się gładsza, jędrniejsza, bardziej nawilżona. Ma wyrównany i zdrowy koloryt.

Zaleca się wykonanie 612 zabiegów, w odstępie 14–21 dni, w zależności od rodzaju oraz intensywności występującego problemu. Rezultaty są widoczne już po 1 zabiegu.

Wskazania

- zmiany barwnikowe: ostuda (melasma, chloasma), przebarwienia pozapalne, plamy soczewicowate, piegi, przebarwienia posłoneczne (w tym rogowacenie starcze)

- zaburzenia rogowacenia, suchość skóry, rogowacenie przymieszkowe

- starzenie się skóry, foto aging, zmarszczki, utrata jędrności i napięcia

- skóra poszarzała, ziemista (u palaczy)

- skóra łojotokowa, zanieczyszczona

- trądzik zaskórnikowy, grudkowo-krostkowy

- zmiany potrądzikowe (ubytki, blizny, przebarwienia)

- rozstępy

Warszawa

Al. Wilanowska 368 C
lokal U8

tel: 796 95 55 95
e-mail: kontakt@profiderm.pl

Ożarów

Ul. Żeromskiego 37
woj. świętokrzyskie

tel: 732 81 46 54
e-mail: kontakt@profiderm.pl


⇐ powrót

Peeling: Chemiczny Kwasem - ProfiDerm Warszawa
ProfiDerm © 2013-2018
Design: RedRockS - Agencja Kreatywna | ProfiDerm © 2013-2018