Fotoodmładzanie laserowe


Dzięki tej metodzie możesz osiągnąć efekt liftingu bez skalpela! Odmładzanie za pomocą światła jest przełomowym osiągnięciem w kosmetologii i medycynie estetycznej. Nie każde światło może odjąć skórze lat. Do odmładzania potrzebna jest wiązka światła emitująca w tym samym czasie różnej długości fale rozchodzące się w różnych kierunkach. Dzięki temu możliwe jest usuwanie wielu różnych skutków starzenia, takich jak:

- przebarwienia (w tym słoneczne, piegi, plamy starcze)

- zmiany naczyniowe (rozszerzone naczynka, tzw. pajączki, naczyniaki)

- zmiany potrądzikowe.

Ponadto fale pobudzają komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu włókna kolagenowe skracają się i przebudowują, a to sprawia, że zmienia się jakość skóry, owal twarzy unosi się, skóra jest wyraźnie młodsza i napięta.

Aby fotoodmładzanie laserowe dało najbardziej trwałe i widoczne efekty, należy poddać się serii zabiegów (od 4 do 6, w odstępie od 7 do 14 dni). Każdy wykonuje się na innej głębokości, tak by jak najbardziej usunąć oznaki starzenia się skóry. Bardzo dobre efekty przynosi łączenie zabiegu laserowego z mikrodermabrazją, falami radiowymi i mezoterapią.

Jak wygląda zabieg?

Na twarz nakłada się chłodny żel, który ma zapobiegać ewentualnym obrzękom. Następnie za pomocą specjalnej głowicy z filtrem aplikuje się skórze serię świetlnych wiązek. Zabieg trwa 20-40 minut. 

Warszawa

Al. Wilanowska 368 C
lokal U8

tel: 796 95 55 95
e-mail: kontakt@profiderm.pl

Ożarów

Ul. Żeromskiego 37
woj. świętokrzyskie

tel: 732 81 46 54
e-mail: kontakt@profiderm.pl


⇐ powrót

Fotoodmładzanie laserowe - ProfiDerm Warszawa
ProfiDerm © 2013-2018
Design: RedRockS - Agencja Kreatywna | ProfiDerm © 2013-2018